Végső búcsú Hlogyik Istvántól, Bánhida utolsó kovácsmesterétől

Végső búcsú Hlogyik Istvántól, Bánhida utolsó kovácsmesterétől
2026.05.10.

Mély fájdalommal, de hálával teli szívvel vettünk végső búcsút Hlogyik Istvántól, mindenki Pista bácsijától 2026. május 8-án a bánhidai Szent Mihály Templomban.

A gyászszertartáson közösségünk tagjai együtt rótták le kegyeletüket egy olyan ember előtt, aki életével és munkásságával elválaszthatatlan részévé vált Bánhidának.

A búcsúztatón a Bánhidai Szlovák Kórus énekével tette emelkedetté a pillanatot, méltó módon búcsúzva a helyi közösség oszlopos tagjától. Önkormányzatunk képviseletében Fischl Gabriella elnökasszony is jelen volt, kifejezve tiszteletét és részvétét a gyászoló családnak.

Pista bácsi emléke, jósága és közösségépítő személyisége szívünkben örökké élni fog.

 

A képeket Jackl Károly készítette 

690846839_1528078698840015_390725303047480924_n692016395_1528078525506699_1623859260451205458_n

Vissza